ELEKTRYCZNE MATY GRZEWCZE


Efekt ciepłej podłogi w domu można uzyskać przy niewielkich nakładach stosując elektryczne maty grzewcze. Całkowita grubość mat grzejnych wraz z warstwą kleju wynosi jedynie 3-5mm. Maty grzejne są dostępne w odcinkach o szerokości 50cm i długosci od 2m do 24m. Zastosowanie mają w nowo budowanych domach, mieszkaniach, jak i do renowacji podłóg w trakcie remontu. Elektryczne maty grzejne 100W/m2 stosujemy dla podłóg pokrytych wykładziną, klepką czy panelami podłogowymi, zaś maty 150W/m2 zalecane są do podłóg wykończonych terakotą lub kamieniem. Chcąc zamontować ogrzewanie podłogowe w domu należy zmierzyć powierzchnie, odjąć zabudowę stałą (wanna, brodzik, kominek, meble...) i dobrać odpowiednią matę grzewczą. Aby uzyskać optymalny komfort cieplny i niskie zużycie energii konieczny jest jeszcze termoregulator z czujnikiem podłogowym. Stosując termoregulatory elektroniczne z programatorem koszty eksploatacyjne przy dogrzewaniu podłogi są niewielkie i wynoszą ok.10 groszy na m2 dziennie.Jak dobrać i kupić maty grzewcze


Samoprzylepne elektryczne maty grzewcze to prosty w montażu system ogrzewania podłogowego dla domu. Z matami grzejnymi nasi klienci otrzymują instrukcje montażu oraz praktyczne, indywidualne rady, z którą to wiedzą nie mają najmniejszych problemów montażowych. Dla większej wygody proponujemy podesłać szkic lub zwymiarowany rzut pomieszczenia, w którym chcemy zamontować elektryczne ogrzewanie podłogowe, a my dobierzemy odpowiednią matę grzewczą, termoregulator i wycenimy. Po Państwa akceptacji naszej kalkulacji i wszystkich uzgodnieniach towar wysyłamy korzystając z firmy kurierskiej. Będąc partnerem handlowym największego producenta mat i kabli grzejnych oraz posiadając wieloletnie doświadczenie gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych materiałów oraz najniższe ceny. Motto naszej firmy to: profesjonalizm i zadowolenie klienta ponad wszystko!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Mata jednostronnie zasilana

Samoprzylepne jednostronnie zasilane maty grzejne wykonane są z ekranowanego dwużyłowego kabla grzejnego przymocowanego do siatki. Ze względu na jeden przewód przyłączeniowy, matę jednostronnie zasilaną zaczyna się układać w okolicach termostatu i nie ma znaczenia gdzie wypadnie koniec maty.Mata dwustronnie zasilana

Samoprzylepne dwustronnie zasilane maty grzejne wykonane są z ekranowanego jednożyłowego kabla grzejnego przymocowanego do siatki. Mata posiada dwa przewody przyłączeniowe na początku i na końcu. Układając matę dwustronnie zasilaną należy tak zaplanować rozmieszczenie, aby móc podłączyć oba przewody przyłączeniowe do termostatu.
Maty grzejne w sklepie ELTOM
www.ogrzewanie-elektryczne.pl 
Modne dziś ogrody zimowe to miejsce wypoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy. Ale...w tym bardzo przyjemnym miejscu można także przebywać jesienią i zimą dzięki zastosowaniu elektrycznego ogrzewania podłogowego. Maty grzejne lub kable grzewcze są w tym wypadku niezastąpione. Ogrody zimowe użytkujemy wtedy, gdy mamy ochotę i nie matrwimy się o system grzewczy. Elektryczne ogrzewanie podłogowe sprawia, że wszystkie przeszklenia nie są zaparowane i są zawsze suche.Więcej informacji w kompenium (pdf)
         

*maty grzewcze*maty grzewcze*maty grzewcze*maty grzewcze*maty grzewcze*

*ELEKTRYCZNE MATY GRZEWCZE = CIEPŁA PODŁOGA W DOMU*

*SAMOPRZYLEPNE MATY GRZEJNE DEVI = PROSTY MONTAŻ*

*ELEKTRYCZNE MATY GRZEWCZE = TANIE OGRZEWANIE*

***ELEKTRYCZNE MATY GRZEWCZE DEVI***

***SAMOPRZYLEPNE MATY GRZEWCZE TO PROSTOTA MONTAŻU DOCENIANA PRZEZ FACHOWCÓW***

***MATY GRZEWCZE DO OGRZEWANIA LUSTER , PODJAZDÓW***

*maty grzejne*maty grzejne*maty grzejne*maty grzejne*maty grzejne*maty grzejne*
* Ogrzewanie podłogowe * Ogrzewanie elektryczne * Ogrzewanie domu * Ogrzewanie mieszkania *
* Ogrzewanie biura * Ogrzewanie warsztatu *